Vico Magistretti, soffa "Maralunga"för Cassina 1900-talets senare del.
Två-sits, svart- och grårandig textilklädsel, ställbar rygg och armstöd, lösa dynor, längd ca 170, bredd ca 76, sitthöjd ca 43 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK