1288224

Kuutti Lavonen

(Finland, Född 1960)
Kuutti lavonen, etsning, signerad och daterad 2013, numrerad 33/60.

Kuutti Lavonen, etsning, signerad och daterad 2013, numrerad 33/60.

Porträtt. Plåtstorlek 14 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
400 EUR