1288299

Damien Hirst

(Storbritannien, Född 1965)
Damien hirst  giclée tryck på aluminium, signerad numrerad och daterad 2499/3510 2020.

Damien Hirst giclée tryck på aluminium, signerad numrerad och daterad 2499/3510 2020.

"Butterfly heart (small)", 36 x 36,5 cm, i originalkartong, Heni edition, katalognummer H7-4.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK