Fanerade med teak och björk. En Brännmärkt Ab Nässjö stolfabrik. Nässjö Sweden. Sitthöjd ca 45 cm. Höjd ca 79 cm.
Slitage. Märken. Repor. Lagning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10