Diverse Övrigt
1288503
Skulptur, Baule Afrika, 1900-talets andra hälft.
Skulptur, baule afrika, 1900-talets andra hälft.

Skulpterad träfigur. Höjd 33 cm.

Slitage och skador. Torrsprickor.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H19
Mikael Nygård
Mikael Nygård

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 15 timmar
75
757
91
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 80 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
27 feb 12:35
75 EUR
24 feb 22:31
50 EUR
24 feb 19:43
30 EUR