Design Övrigt
1288507
Taklampor/plafonder/vägglampor, 4 st, modell 80112-15, Idman 1950-tal.
Taklampor/plafonder/vägglampor, 4 st, modell 80112-15, idman 1950-tal.

Opalglaskupa. Bär tillverkarens etikett. Total höjd ca 12 cm.

Åldersrelaterat slitage, märken och smuts. Elektrifieringen garanteras inte av Bukowskis.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
300 EUR