Décines Isère , L’Arbalète/Marc Barbezar, numrerad 2954/3000, 1956, ca 19 x 14,5 cm
Obetydligt ytslitage. Mestadels osprättad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10