Konst Modern svensk konst
1288578

Akke Hugh Malmeström

(Sverige, 1894-1968)
Akke hugh malmeström, olja på pannå signerad och daterad 44.

Akke Hugh Malmeström, olja på pannå signerad och daterad 44

"Midsommar i Gesunda 1944", 74 x 92 cm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK