Silver Övrigt
1288646
Eric Löfman, tekanna, silver, MGAB Uppsala 1978 numrerad 7/10.
Eric löfman, tekanna, silver, mgab uppsala 1978 numrerad 7/10.

Hamrad yta, höjd ca 24 (18) cm, vikt ca 1240 gam

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
12 000 SEK