Silver Bägare & Skålar
1288647
Eric Löfman, skål samt vas, silver Uppsala 1982/86
Eric löfman, skål samt vas, silver uppsala 1982/86.

Vas, höjd ca 18, vikt ca 181 gram.
Skål höjd ca 6 cm, vikt ca 152 gram

Obetydligt ytslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK