Konst Skulptur
1288652

Simon Kristofferson, figurin signerad sten

Simon kristofferson, figurin signerad sten.

Höjd ca 17,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK