Design Konstglas
1288674

Murano, glasskulptur, Italien, 1900-talets andra hälft.

Murano, glasskulptur, italien, 1900-talets andra hälft.

Glasskulptur med fisk. 22 x 6, höjd 13 cm.

Slitage. Skada på baksida.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
3 000 SEK