Louise Adelborg, servisdelar, 44 st, porslin, "Swedish Grace", Rörstrand, 1900-talets andra hälft.
Vitglaserat porslin med guldkant.
12 st mattallrikar, diameter 25 cm.
12 st djupa tallrikar, diameter 25 cm.
9 förrättstallrikar, diameter 21 cm.
12 assietter, diameter 17,5 cm.
Smärre brukslitage.