Design Övrigt
1288789

Bertil Vallien

(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, gnistskydd boda smide 1900-talets senare del.

Bertil Vallien, gnistskydd Boda smide 1900-talets senare del

Tredelad, svartmålat smide, total längd ca 86, höjd 39 cm

Åldersrelaterat slitage. Rostangrepp. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK