Belysning Bordslampor
1288805

Bordslampor, ett par, Örsjö Industri, 2000-tal.

Bordslampor, ett par, örsjö industri, 2000-tal.

Stomme av mässing, delvis läderklädd. Textilskärmar. Höjd 60, diameter 32 cm.

Slitage. Ej funktionstestade, en lampa med klippt el.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK