Konst Modern svensk konst
1288845
Axel Lind
(Danmark/Sverige, 1907-2011)
Axel lind, olja på duk signerad.

Axel Lind, olja på duk signerad

Vågor, 40 x 91 cm

Obetydligt ytslitage. Fläck.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK