14K guld, manuell, plexiglas, datum, läderarmband, ca 1970
Caliber 613, Serienr 32710464, Boettnr 136.070
Åldersrelaterat slitage. Glas med repor. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Läderrem med slitage och skador.