Tre-sits, lösa sittdynor, djuphäftad rygg och armstöd, klädd med sinn, sitthöjd ca 40 cm, 188x76x75 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg. Märken. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10