Design Möbler
1289081

Arne Jacobsen, stolar 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen, 1960-tal.

Arne jacobsen, stolar 6 st, "sjuan", fritz hansen, 1960-tal.

Benställning av stålrör, sits av formpressad teak, etikettmärkta. Sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Nagg. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
10 000 SEK