Bertil Fridhagen, matgrupp, 5 delar, Bodafors Möbler 1960-tal
Teak, stolar med fast stoppad sits och rygg, sitthöjd ca 46 cm, två iläggsskivor à 49 cm vardera, diameter 115, höjd 72 cm
Bruksslitage. Repor. Blekt. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10