Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

52. Carl Johan De Geer, matta, "Monster Subtil", handtuftad, ca 297 x 199 cm, signerad o numrerad 1/25.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
Aktuellt bud:
15 000 SEK