Fanerad i bland annat björk och alm. Nedfällbar skrivklaff med bakomliggande skrivinredning. Två lådor samt dörrpar. Bredd 90 cm, höjd 107 cm, djup 42 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Repor. Smärre fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.