Teakfanerad. Tredelad. Glasade pardörrar med bakomliggande hyllplan. Hyllplan. Nederdel med skåp samt 4 lådor, varav en med inredning. Bredd 127 cm, djup 43 cm, höjd 192 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.