Möbler Speglar
1289255

Spegel, G&C Billeder A/S Danmark, 1970/80-tal.

Spegel, g&c billeder a/s danmark, 1970/80-tal.

Fasettslipat glas, ram med målad dekor. Höjd 102, bredd 67 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK