Möbler Speglar
1289339

Spegel rokoko Sverige 1700-talets mitt

Spegel rokoko sverige 1700-talets mitt.

Bronserad, skulpterad dekor av rocaille och blad 84 x 35 cm

Bruksslitage. Avnött. Senare glas delvis.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK