Design Övrigt
1289342

Poul Cadovius

(Danmark, 1911-2011)
Poul cadovius, hyllor ett par "butterfly" samt bokstöd italien 1900-talets senare del.

Poul Cadovius, hyllor ett par "Butterfly" samt bokstöd Italien 1900-talets senare del

Lackerad metall, ca 30 x 18 cm samt höjd för ställ 15 cm

Bruksslitage. Repor. Avnött. Bucklor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK