Poul Cadovius, hyllor ett par "Butterfly" samt bokstöd Italien 1900-talets senare del
Lackerad metall, ca 30 x 18 cm samt höjd för ställ 15 cm
Bruksslitage. Repor. Avnött. Bucklor.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10