Möbler Speglar
1289344

Spegel Art Deco 1940-tal

Spegel art deco 1940-tal.
Spegel art deco 1940-tal.
Spegel art deco 1940-tal.

Bemålad ram av trä, 83x36 cm

Bruksslitage. Avnött. Färgbortfall.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK