Sideboard, Swedish Modern, 1900-talets mitt.

Sideboard av mahognybetsat lövträ. Nedfällbar klaff med bakomliggande lådor. Under sargen två lådor med draghandtag. Fotavslutningar av mässing. Bredd 110, djup 47, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, märken.

Utropspris
4 000 SEK