Design Övrigt
1289437

Hans Agne Jakobsson, vägglampa, "V222", Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Hans agne jakobsson, vägglampa, "v222", markaryd, 1900-talets andra hälft.

Vägglampa av mässing med kupa av röktonat glas. Längd 22, höjd 27 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
2 500 SEK