Vas av frostat glas med bärnstenstonat underfång. Signerad STUDIO ÅHUS SWEDEN 1994 HD-MZ BW BI-37. Höjd 11,5 cm.
Smärre ytslitage/märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10