Bestående av;
1 kaffekanna nr 1202,
1 kaffekanna, nr 1030,
2 sockerskålar nr 1113,
1 cigarettställ nr 1015,
1 cigarettställ nr 1016,
1 gräddkanna nr 1031,
1 bricka nr 1122,
1 ovalt fat nr 1143,
1 runt fat nr 1041,
17 assietter nr 1087 (1 nagg).
Obetydligt ytslitage. Nagg.