1 kaffekanna, 23 cm. 8 kaffekoppar med fat 12 assietter, 17.5 cm 1 mjölkkanna, 10.5 cm 1 sockerskål 1 vas, 5 cm 2 skålar, 8x11 cm Salt och peppar
Sockerskål saknar lock. En skål med nagg. Slitage. Andrasortering.