1289600
Marc Chagall
(Frankrike, 1887-1985)
Marc chagall, tidskrifter, 2 st,
derrière le miroir, no 182 samt 235, 1969/1979.

Marc Chagall, tidskrifter, 2 st, Derrière le miroir, No 182 samt 235, 1969/1979.

Kompletta med dess litografier. Utgivna av Maeght, Paris. 38,5 x 28 cm.

Slitage. Gulnad. Smärre veck.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
3 200
317
385
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
16 feb 17:06
3 200 SEK
16 feb 17:06
3 000 SEK
16 feb 17:05
2 800 SEK
16 feb 17:05
2 600 SEK
16 feb 17:03
2 400 SEK