Design Konstglas
1289683

Wilke Adolfsson

(Sverige, Född 1940)
Wilke adolfsson, vas, signerad glas.

WILKE ADOLFSSON, vas, signerad glas

Brunt samt gult glas med motiv av djur. Signerad "Okända Djur. II Wilke Adolfsson - 99- 0580". Höjd ca 30 cm, bredd ca 22 cm.

Smärre slitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK