WILKE ADOLFSSON, bordslampa, signerad och daterad 96
Blått glas, blommor och blad. Signerad "Wilke Adolfsson. 96." Höjd ca 31 cm, bredd ca 17 cm.
Smärre slitage. Repor. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10