Vitlackerad. Överdel med uppfällbar spegel samt klaff. 4 lådor. Beslag. Bredd 76 cm. Djup 43 cm. Höjd 116 cm.
Åldersrelaterat slitage. Smärre färgretuscher. Märken. Repor.