Möbler Fåtöljer & Soffor
1289766

Soffa, Swedish Modern, 1940-tal.

Soffa, swedish modern, 1940-tal.

Helstoppad soffa med tygklädsel. Längd 182, djup 90, sitthöjd ca 44, höjd 82 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
3 000 SEK