Smycken Örhängen
1289803

Wiwen Nilsson

(Sverige, 1897-1974)
Wiwen nilsson, örhängen, ett par, silver.

Wiwen Nilsson, örhängen, ett par, silver

Skruvar stämplade AN, Lund 1960. Längd 3 cm. Skruv. Vikt 10 gram

Slitage. Repor.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK