Möbler Speglar
1289816

Spegel, furu, 1960/70-tal

Spegel, furu, 1960/70-tal.
Spegel, furu, 1960/70-tal.
Spegel, furu, 1960/70-tal.

Spegelram i furu. 143x98 cm. Djup 19 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK