Konst Modern svensk konst
1289822

Madeleine Pyk

(Sverige, Född 1934)
Madeleine pyk, olja på duk, signerad.

Madeleine Pyk, olja på duk, signerad.

"Molnet" 70x50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
38 000 SEK