Konst Contemporary
1289844

Ulrik Samuelson

(Sverige, Född 1935)
Ulrik samuelson, akvarell på papper, signerad.

Ulrik Samuelson, akvarell på papper, signerad

Utan titel. 23 x 28 cm.

Ej examinerad ur ram.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
5 000 SEK