Design Möbler
1290107

Preben Fabricius & Jörgen Kastholm för BO-EX, Danmark 1960-tal

Preben fabricius & jörgen kastholm för bo-ex, danmark 1960-tal.

Skiva av glas på underrede av kromad metall, 120x85x38 cm

Bruksslitage. Nagg. Repor. En plastplopp saknas (gör skivan lite ostabil)

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK