Rokokostil. Invändig förgyllning. Kaffekanna, gräddkanna samt sockerskål. Höjd 10-23 cm. Total vikt 900 gram.
Graverade monogram, gåvogravyr under kaffekanna, inristat personnummer under. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10