Design Möbler
1290173
Karmstolar, ett par, 1950-tal.

Stomme och armstöd i trä. Fast stoppad klädsel. Höjd 79 cm, bredd 64 cm, sitthöjd 38 cm.

Senare klädsel. Slitage. Märken.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
250 EUR