Konst Contemporary
1290179

Jan Håfström

(Sverige, Född 1937)
Jan håfström, collage/blandteknik, signerad och daterad 1990.

Jan Håfström, collage/blandteknik, signerad och daterad 1990

"Accademia". 28 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galleri Lars Bohman, Stockholm.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
6 000 SEK