Konst Skulptur
1290260

Barbro Bäckström

(Sverige, 1939-1990)
Barbro bäckström,  multikonst, numrerad 278/1000 signerad a tergo.

Barbro Bäckström, multikonst, numrerad 278/1000 signerad a tergo.

"Sovande kvinna" tot 30x25 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK