Allmoge
1290350

Skåp, allmoge, 1700-talets slut eller tidigt 1800-tal.

Målat skåp med en dörr och bakomliggande hyllor. Bredd 97, djup 47, höjd 146 cm. Nyckel finns.

Renoverat, kompletterat. Skador och lagningar. Maskstunget.

Utropspris
5 000 SEK