Möbler Speglar
1290369
Spegel, art deco, 1930-tal.
Spegel, art deco, 1930-tal.
Spegel, art deco, 1930-tal.

75x37 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z6
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
219
265
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
11 feb 19:54
2 200 SEK
11 feb 19:54
2 000 SEK
9 feb 9:57
1 800 SEK
6 feb 10:33
1 405 SEK
4 feb 11:03
1 300 SEK