Glas Servisglas
1290428
Servis, 24 dlr "Odelberg Junior" Kosta 1900-tal
Servis, 24 dlr "odelberg junior" kosta 1900-tal.

Bestående av;
6 rödvin,
6 vitvin,
6 starkvin,
6 selter.

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
6 000 SEK